Novinky

vystavba

Aktuálny stav

Aj v lete sme stavali naplno

09/2021

Máme dokončené železobetónové stropy 6. nadzemného podlažia aj s atikami na všetkých troch objektoch, a aktuálne realizujeme aj vrstvy strešných konštrukcií. Naďalej rastieme do výšky a na objekte A realizujeme 8. podlažie. Taktiež sme začali s murovacími prácami na jednotlivých dispozíciách bytov, osádzajú sa okná a jednotlivé profesie realizujú rozvody v spoločných priestoroch a tiež v bytoch.

O priebehu výstavby Vás naďalej budeme priebežne informovať a dávame do pozornosti, že najaktuálnešjie zábery si môžete pozrieť aj na našich sociálnych sieťach FacebookInstagram.

facebook instagram

Viac

jesenna ponuka bytov

Nová jesenná ponuka bytov

Uvádzame nové byty do predaja

09/2021

Po dovolenkovom období a zabehnutí sa do pracovných a školských povinností Vám predstavujeme, tak ako sme pred letom avizovali, novú ponuku bytov v projekte Kopčianka. V rámci jesennej ponuky máme pre Vás pripravené atraktívne dispozície s rozličnou izbovosťou. Do ponuky sme prvýkrát zaradili aj 4 izbový byt. Nech sa páči, vyberte si Vaše nové bývanie.

Ponuka bytov

Benefit lokality

Na víno k susedom

09/2021

Skúste si predstaviť deň strávený na Neziderskom jazere. V centre vinárskej oblasti v rakúskom Burgenlande. Stačí vyjsť z Vášho nového bytu, za 5 minút nasadnúť na vlak a o necelých 50 minút vystúpiť priamo v Neusiedli. Či už na móle reštaurácie na pláži jazera alebo v bohato zásobených vínotékach si vychutnáte špičkovú rakúsku gastronómiu.

Viac

Benefit bytov

Chladenie a tienenie bytov ako nadštandard

09/2021

Po horúcom lete prichádza ochladenie, ďalšie letá, ale budú opäť horúce, preto sme pripravili ponuku na dovybavenie bytu. V rámci nadštandardu ponúkame dodanie a montáže klimatizácie a exteriérových žaluzií. Tak si pri nasťahovaní budete môcť naplno užívať komfortné bývanie od prvého dňa so zárukou od Metrostavu Slovakia. V rámci štandardného vyhotovenia bytu má každý byt v projekte Kopčianka predprípravu na osadenie vonkajšej a vnútornej jednotky v obývacej izbe. Preto samotná montáž klimatizácie je, aj v prípade neskoršieho rozhodnutia pre chladenie bytu, bez nutnosti ďalších stavebných úprav. Taktiež predpríprava na osadenie exteriérových žaluzií je v rámci štandardu na slnečných fasádach pre okná obytných miestností na juhozápadnej, juhovýchodnej a severozápadnej fasáde.

Viac

Jún 2021

Kopčianka už rastie do výšky

06/2021

Na objektoch A a B betónujeme stropy prvého nadzemného podlažia a onedlho budeme realizovať železobetónové konštrukcie prvých bytov. Na objekte C dokončujeme strop prvého podzemného podlažia. Jednotlivé objekty nám teraz začnú pred očami rýchlo rásť, nakoľko realizácia železobetónových stien a stropu na jednom typickom podlaží nám bude trvať priemerne 18 dní.

O priebehu výstavby Vás naďalej budeme priebežne informovať a dávame do pozornosti, že najaktuálnešjie zábery si môžete pozrieť aj na našich sociálnych sieťach FacebookInstagram.

facebook instagram

Viac

Aktuálna ponuka nových bytov

Nič vám cez leto neutečie

06/2021

Už túto jeseň pripravujeme novú ponuku bytov. Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky nechajte nám odkaz cez kontaktný formulár, užite si leto, vráťte sa na jeseň a  my dovtedy pripravíme ďalšiu zaujímavú ponuku nových bytov.

Ponuka bytov

Benefit lokality

Schlaďte sa na Matadorke

06/2021

Na Slovensku sa nachádza len málo plaveckých bazénov. Jeden z nich je necelých 5 minút chôdze od vášho nového bývania. Olympijský bazén s dĺžkou 50 m a plaveckými dráhami bol prehĺbený na 2,4 až 2,7 m. Vďaka svojim rozmerom a hĺbke je ideálny na športové vyžitie. Pre rodiny s deťmi slúži 25m bazén a dva detské bazéniky – brodiská. Starostlivo udržiavaný trávik poskytuje dostatok priestoru na leňošenie v slnečných lúčoch.

Benefit bytov

Vedeli ste, že nové budovy musia spĺňať stále prísnejšie kritériá na celkovú spotrebu energie?

06/2021

O tom ako je budova hospodárna hovorí energetický certifikát. Hospodárnosť sa určuje výpočtom, ktorý vyjadruje množstvo energie potrebné na splnenie všetkých energetických potrieb súvisiacich s užívaním domu, najmä množstvo energie potrebnej na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody.
Kopčianka spĺňa tieto prísne kritéria aj vďaka kvalitnému zatepleniu obvodových múrov hrúbky až 220 mm a kvalitným oknám s izolačným trojskom od spoločnosti Fenestra. Aj vďaka týmto faktorom spadá Kopčianka do energetickej triedy A1, čo ju klasifikuje ako nízkoenergetickú budovu. Budúci majitelia bytov v Kopčianke tak ušetria na nákladoch za vykurovanie desiatky eur ročne v porovnaní so staršími novostavbami alebo zateplenými bytovými domami.

Viac

Apríl 2021

Vaše nové bývanie bude stáť na pevných základoch

04/2021

Výkopové práce spolu so zakladaním jednotlivých objektov A, B a C sú už hotové. Aktuálne betónujeme základové dosky objektu A a B a o niekoľko týždňov sa stavba dostane nad úroveň terénu, čo je vždy malý sviatok. Môžete sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Séria dronových záberov ukazuje, že to s projektom Kopčianky vyzerá veľmi sľubne. Viac - prelink na galéria - výstavba

O priebehu výstavby vás budeme priebežne informovať a dávame do pozornosti, že najaktuálnešjie zábery z výstavby si môžete pozrieť aj na našich sociálnych sietiach.

facebook

Aktuálna ponuka nových bytov

Záujem o byty v Kopčianke prekročil naše očakávania

04/2021

Čo je príčinou takéhoto úspechu? Je to v každom prípade dobrá poloha Kopčianky a kvalitné architektonické riešenie, na čom si spolu s kvalitou prevedenia stavby dávame u nás v Metrostave Slovakia vždy mimoriadne záležať. Vysoké tempo predaja bytov pre nás znamená, že cesta, na ktorú sme vykročili, a princípy, ktoré vyznávame, sú správne. Kúpa bytu je vážne a nie každodenné rozhodnutie. Už vyše 100 záujemcov dalo Kopčianke svoju dôveru a investovalo do svojho nového domova. My v Metrostave Slovakia robíme všetko pre to, aby sme túto dôveru nesklamali. Ak uvažujete nad kúpou bytu v Kopčianke, je najvyšší čas prestať váhať. Pozrite si precízne vyladené pôdorysy posledných bytov, možno čakajú už len na vás.

Ponuka bytov

Benefit lokality

Kopčianska ulica sa rýchlym tempom mení na nepoznanie

04/2021

Prebiehajúca výstavba mení bývalú industriálnu zónu na príjemnú obytnú štvrť na severozápade Petržalky s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy. Pre mladých, aktívnych ľudí predstavuje Kopčianka ideálnu základňu na výlety bicyklami do Dolného Rakúska alebo Burgenlandu. Cyklocesta vedúca hrádzou na brehu Dunaja ponúka aktívny oddych v bohatých lužných lesoch, ktoré predstavujú klenot európskeho významu. Pre tých, ktorí naopak preferujú mestskú atmosféru, dotvoria retailové jednotky v blízkom okolí a zelené vnútrobloky v projekte príjemné prostredie na stretávanie s priateľmi...

Viac

Benefit bytov

Dobrí susedia – záruka spokojnosti s bývaním

04/2021

Počet ponúkaných bytov na bratislavskom trhu s nehnuteľnosťami nedokáže pokryť záujem. Napriek tomu ľudia, hľadajúci nové bývanie, vždy uprednostňujú kvalitu projektu pred cenou. Do detailov sa zaujímajú o lokalitu, dispozície a štandardy bytov. Rovnako si však uvedomujú aj dopad susedských vzťahov na kvalitu života. Jedným z dôležitých benefitov v Kopčianke sú aj maximálne štyri byty na poschodí. To umožňuje vybudovanie dobrých susedských vzťahov v mikro komunite.

Viac