Novinky

Aktuálny stav

Kopčianka už rastie do výšky

06/2021

Na objektoch A a B betónujeme stropy prvého nadzemného podlažia a onedlho budeme realizovať železobetónové konštrukcie prvých bytov. Na objekte C dokončujeme strop prvého podzemného podlažia. Jednotlivé objekty nám teraz začnú pred očami rýchlo rásť, nakoľko realizácia železobetónových stien a stropu na jednom typickom podlaží nám bude trvať priemerne 18 dní.

O priebehu výstavby Vás naďalej budeme priebežne informovať a dávame do pozornosti, že najaktuálnešjie zábery si môžete pozrieť aj na našich sociálnych sieťach FacebookInstagram.

facebook instagram

Viac

Aktuálna ponuka nových bytov

Nič vám cez leto neutečie

06/2021

Už túto jeseň pripravujeme novú ponuku bytov. Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky nechajte nám odkaz cez kontaktný formulár, užite si leto, vráťte sa na jeseň a  my dovtedy pripravíme ďalšiu zaujímavú ponuku nových bytov.

Ponuka bytov

Benefit lokality

Schlaďte sa na Matadorke

06/2021

Na Slovensku sa nachádza len málo plaveckých bazénov. Jeden z nich je necelých 5 minút chôdze od vášho nového bývania. Olympijský bazén s dĺžkou 50 m a plaveckými dráhami bol prehĺbený na 2,4 až 2,7 m. Vďaka svojim rozmerom a hĺbke je ideálny na športové vyžitie. Pre rodiny s deťmi slúži 25m bazén a dva detské bazéniky – brodiská. Starostlivo udržiavaný trávik poskytuje dostatok priestoru na leňošenie v slnečných lúčoch.

Benefit bytov

Vedeli ste, že nové budovy musia spĺňať stále prísnejšie kritériá na celkovú spotrebu energie?

06/2021

O tom ako je budova hospodárna hovorí energetický certifikát. Hospodárnosť sa určuje výpočtom, ktorý vyjadruje množstvo energie potrebné na splnenie všetkých energetických potrieb súvisiacich s užívaním domu, najmä množstvo energie potrebnej na vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody.
Kopčianka spĺňa tieto prísne kritéria aj vďaka kvalitnému zatepleniu obvodových múrov hrúbky až 220 mm a kvalitným oknám s izolačným trojskom od spoločnosti Fenestra. Aj vďaka týmto faktorom spadá Kopčianka do energetickej triedy A1, čo ju klasifikuje ako nízkoenergetickú budovu. Budúci majitelia bytov v Kopčianke tak ušetria na nákladoch za vykurovanie desiatky eur ročne v porovnaní so staršími novostavbami alebo zateplenými bytovými domami.

Viac

Apríl 2021

Vaše nové bývanie bude stáť na pevných základoch

04/2021

Výkopové práce spolu so zakladaním jednotlivých objektov A, B a C sú už hotové. Aktuálne betónujeme základové dosky objektu A a B a o niekoľko týždňov sa stavba dostane nad úroveň terénu, čo je vždy malý sviatok. Môžete sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Séria dronových záberov ukazuje, že to s projektom Kopčianky vyzerá veľmi sľubne. Viac - prelink na galéria - výstavba

O priebehu výstavby vás budeme priebežne informovať a dávame do pozornosti, že najaktuálnešjie zábery z výstavby si môžete pozrieť aj na našich sociálnych sietiach.

facebook

Aktuálna ponuka nových bytov

Záujem o byty v Kopčianke prekročil naše očakávania

04/2021

Čo je príčinou takéhoto úspechu? Je to v každom prípade dobrá poloha Kopčianky a kvalitné architektonické riešenie, na čom si spolu s kvalitou prevedenia stavby dávame u nás v Metrostave Slovakia vždy mimoriadne záležať. Vysoké tempo predaja bytov pre nás znamená, že cesta, na ktorú sme vykročili, a princípy, ktoré vyznávame, sú správne. Kúpa bytu je vážne a nie každodenné rozhodnutie. Už vyše 100 záujemcov dalo Kopčianke svoju dôveru a investovalo do svojho nového domova. My v Metrostave Slovakia robíme všetko pre to, aby sme túto dôveru nesklamali. Ak uvažujete nad kúpou bytu v Kopčianke, je najvyšší čas prestať váhať. Pozrite si precízne vyladené pôdorysy posledných bytov, možno čakajú už len na vás.

Ponuka bytov

Benefit lokality

Kopčianska ulica sa rýchlym tempom mení na nepoznanie

04/2021

Prebiehajúca výstavba mení bývalú industriálnu zónu na príjemnú obytnú štvrť na severozápade Petržalky s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy. Pre mladých, aktívnych ľudí predstavuje Kopčianka ideálnu základňu na výlety bicyklami do Dolného Rakúska alebo Burgenlandu. Cyklocesta vedúca hrádzou na brehu Dunaja ponúka aktívny oddych v bohatých lužných lesoch, ktoré predstavujú klenot európskeho významu. Pre tých, ktorí naopak preferujú mestskú atmosféru, dotvoria retailové jednotky v blízkom okolí a zelené vnútrobloky v projekte príjemné prostredie na stretávanie s priateľmi...

Viac

Benefit bytov

Dobrí susedia – záruka spokojnosti s bývaním

04/2021

Počet ponúkaných bytov na bratislavskom trhu s nehnuteľnosťami nedokáže pokryť záujem. Napriek tomu ľudia, hľadajúci nové bývanie, vždy uprednostňujú kvalitu projektu pred cenou. Do detailov sa zaujímajú o lokalitu, dispozície a štandardy bytov. Rovnako si však uvedomujú aj dopad susedských vzťahov na kvalitu života. Jedným z dôležitých benefitov v Kopčianke sú aj maximálne štyri byty na poschodí. To umožňuje vybudovanie dobrých susedských vzťahov v mikro komunite.

Viac