Novinky

Aktuálny stav

Vaše nové bývanie bude stáť na pevných základoch

04/2021

Výkopové práce spolu so zakladaním jednotlivých objektov A, B a C sú už hotové. Aktuálne betónujeme základové dosky objektu A a B a o niekoľko týždňov sa stavba dostane nad úroveň terénu, čo je vždy malý sviatok. Môžete sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Séria dronových záberov ukazuje, že to s projektom Kopčianky vyzerá veľmi sľubne. Viac - prelink na galéria - výstavba

O priebehu výstavby vás budeme priebežne informovať a dávame do pozornosti, že najaktuálnešjie zábery z výstavby si môžete pozrieť aj na našich sociálnych sietiach.

facebook

Aktuálna ponuka nových bytov

Záujem o byty v Kopčianke prekročil naše očakávania

04/2021

Čo je príčinou takéhoto úspechu? Je to v každom prípade dobrá poloha Kopčianky a kvalitné architektonické riešenie, na čom si spolu s kvalitou prevedenia stavby dávame u nás v Metrostave Slovakia vždy mimoriadne záležať. Vysoké tempo predaja bytov pre nás znamená, že cesta, na ktorú sme vykročili, a princípy, ktoré vyznávame, sú správne. Kúpa bytu je vážne a nie každodenné rozhodnutie. Už vyše 100 záujemcov dalo Kopčianke svoju dôveru a investovalo do svojho nového domova. My v Metrostave Slovakia robíme všetko pre to, aby sme túto dôveru nesklamali. Ak uvažujete nad kúpou bytu v Kopčianke, je najvyšší čas prestať váhať. Pozrite si precízne vyladené pôdorysy posledných bytov, možno čakajú už len na vás.

Ponuka bytov

Benefit lokality

Kopčianska ulica sa rýchlym tempom mení na nepoznanie

04/2021

Prebiehajúca výstavba mení bývalú industriálnu zónu na príjemnú obytnú štvrť na severozápade Petržalky s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy. Pre mladých, aktívnych ľudí predstavuje Kopčianka ideálnu základňu na výlety bicyklami do Dolného Rakúska alebo Burgenlandu. Cyklocesta vedúca hrádzou na brehu Dunaja ponúka aktívny oddych v bohatých lužných lesoch, ktoré predstavujú klenot európskeho významu. Pre tých, ktorí naopak preferujú mestskú atmosféru, dotvoria retailové jednotky v blízkom okolí a zelené vnútrobloky v projekte príjemné prostredie na stretávanie s priateľmi...

Viac

Benefit bytov

Dobrí susedia – záruka spokojnosti s bývaním

04/2021

Počet ponúkaných bytov na bratislavskom trhu s nehnuteľnosťami nedokáže pokryť záujem. Napriek tomu ľudia, hľadajúci nové bývanie, vždy uprednostňujú kvalitu projektu pred cenou. Do detailov sa zaujímajú o lokalitu, dispozície a štandardy bytov. Rovnako si však uvedomujú aj dopad susedských vzťahov na kvalitu života. Jedným z dôležitých benefitov v Kopčianke sú aj maximálne štyri byty na poschodí. To umožňuje vybudovanie dobrých susedských vzťahov v mikro komunite.

Viac